Du finner oss sentralt plassert litt ovenfor riksvei 61


Besøksadresse:
Grova 40
6060 Hareid 
Postadresse:
Postboks 143
NO-6069 Hareid
Telefon:
70 09 43 09
95 02 24 32

Til sentrum tar det omtrent 5 minutter med bil, og det tar omtrent 15 minutter å gå for voksne. 
Gnist Holstad ligg sentralt plassert litt ovenfor riksvei 61. Du tar av i krysset på Holstad så ser du barnehagen rett fram.
 
Du kommer deg hit med buss også
Det er buss-stopp ved hovedveien, og det tar omtrent 5 minutter å gå opp til barnehagen.

Vi har 60 oppmerkede parkeringsplasser på egen parkeringsplass
Det er naturlig nok mest press på parkeringsplassen rundt tidspunktet for henting og levering.
 
Du finner et variert og godt tjenestetilbud i nærheten.

Leder

Laila Ringstad Bakkely

Telefon:70094309
Mobil:95022432
leder.holstad@gnistbarnehager.no

AVDELINGER:

Skafjellet

Tlf. 92834809
skafjellet@gnistbarnehager.no

Håbakknotten

Tlf. 92833115
habakknotten@gnistbarnehager.no

Hovdenakken

Tlf. 92819964
hovdenakken@gnistbarnehager.no

Holstadhornet

Tlf. 92825130
holstadhornet@gnistbarnehager.no

Melshornet

Tlf. 92800652
melshornet@gnistbarnehager.no

Ulsettua

Tlf. 45505483
ulsettua@gnistbarnehager.no

Alskleiva

Tlf. 45511075
alskleiva@gnistbarnehager.no